Команда проекту

Кульчицький Іван Іванович

Керівник проекту.
Кандидат економічних наук, старший викладач кафедри менеджменту та міжнародного бізнесу Львівського інституту менеджменту. Має десятирічний досвід роботи в національних та міжнародних проектах. У проекті відповідальний за загальну координацію виконання робіт за проектом, контроль за якісним виконанням проекту.Сторонянська Ірина Зеновіївна 


Експерт проекту.
Доктор економічних наук, професор. Має досвід в реалізації низки науково-дослідних робіт з питань реалізації бюджетної та податкової реформ на регіональному та місцевому рівнях в Україні. 
У проекті – відповідає за підготовку науково-аналітичних матеріалів щодо виконання видаткової частини бюджетів Львівської області (в розрізі зведеного бюджету області, обласного бюджету), виконання районних бюджетів Львівської області, розроблення пропозицій щодо активізації процесів імплементації громадського контролю за бюджетним процесом на місцевому рівні, участь в організації заходів, які передбачені в даному проекті.


Возняк Галина Василівна 

Експерт проекту.
Кандидат економічних наук, старший науковий співробітник відділу проблем розвитку фінансово-кредитних відносин в регіоні Інституту регіональних досліджень НАН України. 
У проекті – відповідає за підготовку науково-аналітичних матеріалів щодо виконання доходної частини бюджетів Львівської області (в розрізі зведеного бюджету області, обласного бюджету, міст обласного значення, адміністративних районів), розробленні пропозицій щодо удосконалення реалізації програмно-цільового методу бюджетування на місцевому, регіональному та національному рівнях. Другов Олексій ОлександровичЕксперт проекту. 
Доктор економічних наук, заступник директора з наукової та міжнародної роботи Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України. 
У проекті – відповідає за формування пакету рекомендацій щодо підвищення ефективності бюджетного процесу на Львівщині, організацію заходів на базі Львівського інституту банківської справи УБС НБУ, контакти з Львівською фінансовою інспекцією (обласним фінансовим управлінням), Львівською обласною радою. 

Завідувач сектору зв'язків і ЗМІ видавництва Університету банківської справи Національного банку України. Має десятирічний досвід роботи в у прес-службі різних організацій.
У проекту допомагає здійснювати інформаційний супровід проекту, у написанні прес-анонсів та прес-релізів, проведення прес-конференцій та організації акції «Вуличний форум».

Немає коментарів:

Дописати коментар