Про проект

Проект "Громадський моніторинг формування, виконання та звітування місцевих бюджетів Львівської області"


Проект фінансово підтримується Міжнародним фондом "Відродження"

 


Партнери проекту: 


Термін реалізації проекту:
01 жовтня 2013 – 01 липня 2014 року 

Мета проекту: здійснити громадський та експертний моніторинг бюджетного процесу у малих містах обласного значення Львівської області (Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград та місто Львів, як обласний центр) з метою оцінки ефективності використання бюджетних ресурсів, результативності запровадження програмно-цільового методу бюджетування та розроблення методики громадського моніторингу оцінки ефективності місцевих бюджетів. Провести широке громадське обговорення отриманих результатів та сформувати пакет пропозицій і рекомендацій по вирішенню визначених недоліків.

Основні заходи проекту:
1. Круглий стіл «Незалежний громадський моніторинг Бюджету Львівщини 2013: проблеми та перспективи» (3 грудня 2013 року, м.Львів).
2. Підготовка та друк інформаційно-аналітичного матеріалу «Виконання місцевих бюджетів Львівської області: результати громадського моніторингу» (лютий-березень 2014 року). Видання буде поширюватися безкоштовно у друкованому та електронному вигляді. 
3.Презентація результатів проекту та його обговорення з представниками Постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради та Департаментом фінансів Львівської обласної державної адміністрації (квітень-травень 2014).
4.Семінар-навчання «Сучасні підходи до організації бюджетного процесу на місцевому рівні» з керівниками області, райдержадміністрацій та головами міських рад (міст обласного значення), які відповідають за формування та виконання бюджетів (травень-червень 2014).
5. Створення інформаційної пам’ятки «Знай і розумій, як формується та виконується бюджет району, міста та села, як ти можеш вплинути на цей процес» для громадян, у якій буде доступно та зрозуміло для пересічного громадянина викладені основні аспекти формування та виконання місцевих бюджетів, а також описані процедури громадського моніторингу (квітень-травень 2014). 
6. Проведення акції «Вуличний форум» (травень-червень 2014).
7.Формування пакету рекомендацій з удосконалення нормативно-правової бази щодо узгодження бюджетного та програмного процесів, підвищення ефективності використання місцевих бюджетів та громадського моніторингу цього процесу (на прикладі бюджету Львівської області) та його передача відповідальним за організацію бюджетного процесу центральним та регіональним органам державної влади.

Якщо Вам цікаво долучитися до заходів проекту, або отримати інформацію щодо перебігу та результатів проекту звертайтеся до керівника проекту Івана Кульчицького (kivanlviv@gmail.com)  

Немає коментарів:

Дописати коментар